Yatırımsız Free Spin Bahis Yapma

Bet logo
SİTE PUANI
SİTE BONUSU
%100 HOSGELDIN BONUSU
İNCELE SİTEYE GİT

Kumarhane denildiği zaman birçok kişinin aklına slot oyunları geliyor.  Bunlara katılım için yapılacak şey artık Kıbrıs ya da Malta’ya gitmek değil. Çünkü gazino firmaları olarak bilinen şirketler, slotlara online bir şekilde giriş imkanı sunuyor. Buna ek olarak yatırım şartı olmayan bedava dönüş isminde bir olanak tanımaktalar. Böylelikle ilk üyelik sonrasında şansınızı slotlar üzerinden deneyebilirsiniz.

Yatırımsız Free Spin Neden Veriliyor?

Yatırımsız free spin, gazino firması tarafından ilgi çekmek amacıyla sağlanır. Burada ilgiden kasıt aslında işletmenin sitesine giriş ve üyelik işleminin gerçekleştirilmesidir. Slot oyunu oynamayı sevenler, böyle bir fırsatı hiçbir şekilde kaçırmazlar. Çünkü spin olarak bilinen  bir el slot oynamak parayla olur. Ancak yatırım şartı olmadığından bunu rahatlıkla bedava yapabilirsiniz.

Yatırımsız Free Spin Özellikleri Neler?

Yatırım kuralı olmayan free spin özellikleri şöyledir;

  • Bunların bir kısmı ilk üyelik bonusu içerisinde sunulur. Yani bu promosyonu alan kişilere yanında free spin verilir.
  • Bundan farklı olarak tek başına sağlananları da söz konusudur.
  • Faydalanmak adına hesap açılmalıdır. İletişim, hesap ve kişisel bilgilerin verilmesi şarttır. Ayrıca aktivasyon sürecini unutmamak gerekiyor.
  • Bunun sonrasında canlı yardım bölümünden bedava spini hemen isteyebilirsiniz.
  • Şirketlerin bir kısmında bu sadece tek bir kereye mahsus olarak verilir. Bir bölümünde ise sürekli aktif bir kampanyadır.

Yatırımsız Free Spin Miktarı Nasıl?

Yatırım kuralsız free spin miktarının her daim çok merak edildiğini söylemek lazım. Genellikle üç haneli değildir. 5, 10 ya da 15 gibi rakamlar karşımıza çıkmakta. 20 veya 25 adet bedava dönüş veren şirketler söz konusudur. Yani bu durum tamamen ofisin vermiş olduğu karar ve ekonomisiyle alakalıdır. Fakat şunu açık bir şekilde ifade etmek gerekiyor ki, bu miktar çok yüksek değildir. Mesela 100 adet free spin veren bir işletmeyi bulmak zordur. Genellikle bu kadar fazla dönüş sağlanmaz. Her daim iki haneli rakamlar söz konusudur.

Yatırımsız Free Spin Çevrim Kuralları Var mı?

Yatırımsız free spin bedava olmasına rağmen çevrim kurallarına sahiptir. Bunu da sadece slot oyunları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu konuda bazı kısıtlamalar olabilir. Mesela sadece belli slotlarda çevrim yapılmasına imkan sağlanabilir. Böyle durumlarda işletme direk olarak isim verir. Hangi oyunların tercih edebileceğine dair bir ifade vardır ve sadece onun üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da tek bir altyapının sunmuş olduğu oyunlar tercih edilebilir.

Leave a Comment